• Sprej WD-40 univerzálne mazivo Smart Straw 450ml

Sprej WD-40 univerzálne mazivo Smart Straw 450ml

  • Kód produktu: 20014
  • Dostupnosť: 3-5 dní
  • 6,17€

  • Bez DPH: 5,14€

Viacúčelový mazací prostriedok WD-40 je najznámejší a zároveň najpredávanejšie technické mazivo na svete. Je vyhľadávané predovšetkým kvôli svojej univerzálnosti, vynikajúcej kvalite, všestrannému použitiu a predovšetkým skvelej cene.
Mnoho nestranných testov potvrdilo vynikajúce parametre mazivá WD-40.
WD-40 MAŽE
Vysoká priľnavosť ku kovom je základnou vlastnosťou maziva WD-40. Zabezpečí široké rozprestrenie mazacej zložky. Maže všetky mechanizmy ako sú nožnice, kliešte, zámky, ventily, závity atď .
WD-40 CHRÁNÍ PROTI KOROZI
WD-40 sa dokáže rozprestrieť po povrchu v podobe veľmi tenkého olejového filmu. Aj pri vlhkosti úplne zmočí povrch a pôsobí ako antikorózny povlak. Môže chrániť pánty dverí, náradie a nástroje, zámky, zbrane.
WD-40 VYŤESŇUJE VODU
Po nanesení na ošetrovaný povrch vytvára medzi kovom a vodou dielektrickú bariéru, ktorá následne vo forme guličiek steká. Nevodí elektrický prúd a odvodňuje čokoľvek od zapaľovania až po elektromotory, elektrické káble, akumulátory,
kde zabráni možným skratom vyvolaných vlhkosťou.
WD-40 ČISTÍ
Svojim unikátnym zložením sa dostane pod špinu, sadze, mastnotu a zapečené mazivá. Čistí ošetrovaný materiál, rozpúšťa usadené nečistoty ako karbón, väčšinu adhezív, stopy po písacích potrebách. Pretože neobsahuje silikóny, neviaže na seba ďalšie nečistoty.
WD-40 UVOLŇUJE
Mikroskopickými medzierkami sa dostane medzi zhrdzavené, stuhnuté či zapečené spoje a behom chvíle ich uvoľní a uľahčí tak častokrát veľmi náročnú demontáž. Používa sa pre ľahšiu montáž i demontáž matíc, skrutiek, čapov aj strmeňov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: náradie