Kotol MAGA Automat Premium DP25 20/25kW, RJ,horák,250l zásobník

  • Výrobcovia Maga
  • Kód produktu: DP25 20/25kW Premium 250l zas
  • Dostupnosť: 2-3 mesiace od záväz. objednávky
  • 4 851,86€

  • Bez DPH: 4 043,22€

Kotle sú vybavené vstavanou chladiacou slučkou a môžu sa použiť v systémoch s núteným obehom ako aj v samotiažnych systémoch. Veľmi priaznivá cena a krátke dodacie lehoty! Samozrejmosťou u nami dodávaných produktov je bezproblémová a úsporná prevádzka, nízke prevádzkové náklady a záruka spoľahlivosti. Pri výrobe zariadenia sa kladie dôraz na životné prostredie.

DOTOVANÉ ZARIADENIE: 1500 €Kotle na tuhé palivá  DP 25 Premium sú určené pre spaľovanie drevných peliet o priemere 6 - 8 mm v automatickom režime a v núdzovom režime na spaľovanie dreva a drevných brikiet max. dĺžky 55 cm.  Nominálny výkon u oceľových kotlov  DP 25 je 5 – 17 kW v automatickej prevádzke a 25 kW pri ručnom prikladaní. Prechod zo spaľovania dreva na peletový režim je automatický!

Teleso kotla je vybavené duálnym výmenníkom (vertikálny rúrkovnicový a horizontálny  lamelový výmenník), ktorý zaručuje optimálne odovzdávanie tepla do systému. Vysoko kvalitné izolačné materiály minimalizujú teplotné straty a významnou mierou prispievajú k vysokej  tepelnej účinnosti celého zariadenia  je  ­­94,5 % .

DP 25 Premium predstavuje najvyšší komfort spaľovania drevných peliet. Horák s rotačnou komorou nevyžaduje časté dodatočné manuálne čistenie. Možnosť ovládania, regulácie a servisných zásahov cez internet! (EcoNET 3000))  Kotol uvádza do prevádzky autorizovaný servisný technik firmy MAGA!      Otázky ohľadom produktu: obchod@magasro.sk

Kotol DP25 spĺňa podmienky podpory cez program Zelená domácnostiam II
Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: Kúrenie