Konvektor elektrický ECW 150 nástennný + koliečka 750/1500W

  • Výrobcovia Elíz
  • Kód produktu: ECW 150
  • Dostupnosť: 3-5 dní
  • 103,69€

  • Bez DPH: 86,41€

Priamovykurovací elektrický konvektor ELÍZ ECW 150 je vybavený elektronickým ovládaním s týždňovým programom, LED displejom a senzorom otvoreného okna. Konvektory ECW spĺňajú nové normy ERP na energetickú účinnosť ohrevu. Elektronické ovládanie s elektronickým termostatom ušetrí minimálne 20 % nákladov na prevádzku v porovnaní s konvektormi s mechanickým termostatom.

Konvektor ponúka prepínateľný výkon 750 W/1 500 W a je ideálnym riešením pre vykurovanie miestností v domácnosti a kanceláriách až do veľkosti 18 m2. Ohrev zabezpečuje hliníkové vykurovacie teleso v tvare X s dlhou životnosťou, ktoré zaručuje rýchly ohrev a optimálne prúdenie teplého vzduchu.

Elektronické ovládanie s LED displejom umiestnené v hornej časti umožňuje nastaviť a používať konvektor v manuálnom režime s 24 hod. časovačom, alebo v automatickom režime s týždňovým programom. V oboch režimoch si nastavíte požadovanú teplotu, ktorú bude konvektor v miestnosti automaticky udržiavať na zvolenej hodnote v rozsahu 5-45 °C. V režime s týždňovým programom je možnosť nastaviť až štyri rôzne časové úseky ohrevu na každý deň v týždni, počas ktorých bude konvektor vykurovať podľa zvolenej teploty. Elektronika je vybavená aj funkciou detskej poistky, ktorej aktiváciou zablokujte tlačidlá na ovládacom paneli. Displej po dokončení nastavenia a pri nečinnosti stmavne.

Konvektor je primárne určený ako závesný konvektor na stenu (konzola na uchytenie na stenu je súčasťou balenia), použiť ho však viete aj ako prenosný konvektor na nožičkách s pojazdnými kolieskami (nožičky sú tiež súčasťou balenia). Vďaka krytiu IP 24 je možné ho bezpečne používať aj v kúpeľni. Konvektor je v rámci bezpečnosti vybavený automatickou ochranou vypnutia v prípade prevrátenia a pádu zo steny, ochranou proti prehriatiu a detskou poistkou. Pri prerušení elektrického napájania a jeho znovu napojení si elektronika zapamätá nastavené hodnoty a navolené režimy sa automaticky opäť uvedú do činnosti.
Vlastnosti:

    Výkon:  750 / 1500 W
    Moderný dizajn, hrúbka 80 mm
    Presný elektronický termostat
    Týždenný časovač
    Detekcia otvoreného okna
    Ovládací panel s LED displejom
    Automatické stmievanie LED displeja
    Rýchly ohrev vzduchu
    Nastavenie teploty v rozsahu  5°C - 45°C
    Bezpečnostná poistka proti prehriatiu
    Protimrazová ochrana
    Ochrana proti pádu
    Detská poistka
    Krytie IP 24
    Jednoduché ovládanie
    Bezhlučná prevádzka
    Napájací kábel:  1,5 m
typ     ECW 150
príkon     750 / 1500 W
napätie     230 V
istenie     10 A
vykurovacia plocha     6 - 18 m2
vykurovací objem     15 - 45 m3
prepínanie výkonu     áno
bezpečnostná poistka     áno
inštalácia na stenu     áno
voľne stojaci     áno
hmotnosť     4,7 kg
rozmery výrobku: š / v / h     595 x 400 x 80 mm
záruka na výrobok     2 rokyNapísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: radiátory