Konvektor elektrický GHT 20B WIFI 2000W sklenený nástenný čierny

  • Výrobcovia Elíz
  • Kód produktu: GHT 20B WIFI
  • Dostupnosť: 1
  • 152,15€

  • Bez DPH: 126,79€

ELÍZ GHT 20 B-WIFI je moderný a energeticky účinný priamovýhrevný elektrický konvektor s WIFI ovládaním. Zaujme svojim elegantným dizajnom v čiernej farbe a predným panelom z čierneho lesklého tvrdeného skla. Sklenený panel dodáva konvektoru luxusný vzhľad a preto sa hodí do každého interiéru. Konvektor je vybavený LED displejom s elektronickým dotykovým ovládaním a tiež je možné ovládať ho cez WIFI pomocou aplikácie v telefóne či tablete.
Ovládajte konvektor komfortne pomocou aplikácie - odkiaľkoľvek

Vďaka zabudovanému WIFI modulu je možné konvektor ovládať aj na diaľku pomocou aplikácie. Mobilná aplikácia umožňuje plnohodnotné ovládanie odkiaľkoľvek s dostupnosťou internetu. Aplikácia Tuya Smart je dostupná pre Android a iOS. Kompatibilné s Amazon Alexa a Google Assistant.

Prevádzka konvektora je možná v dvoch programoch: manuálny program (ohrev na nastavenú teplotu s výberom režimu ohrevu) a týždenný program (široká škála nastavenie časovača a režimov ohrevu na každý deň).
Vyberte si spôsob ovládania konvektora

Pomocou dotykového ovládania s podsvieteným displejom môžete nastaviť požadovaný program a teplotu, ktorú bude konvektor v miestnosti automaticky udržiavať. Tiež môžete prepínať medzi rôznymi režimami vykurovania, ako je Komfortný a ECO režim, protimrazová ochrana alebo nastaviť týždenný program a časovač. Displej po dokončení nastavenia a nečinnosti stmavne a vypne sa zobrazenie tlačidiel a času.
Všetky tieto nastavenia môžete samozrejme pohodlne vykonávať aj cez WIFI pomocou aplikácie. V aplikácii je možné zapnúť nočný režim - úplné vypnutie displeja.

Konvektor ponúka výkon 2000 W a vykúri miestnosti v domácnosti či kancelárii až do veľkosti 22 m2. Použitím ohrievacieho telesa v tvare "X" dasahuje rýchly a rovnomerný ohrev s optimálnym prúdením vzduchu. Použitie konvektora je vďaka stupňu ochrany IP24 možné aj v kúpeľni. Konvektor možno inštalovať ako závesný konvektor na stene alebo voľne stojace konvektor na nožičkách. Konzola na uchytenie na stenu aj nožičky sú súčasťou balenia.
Bezpečnostné prvky konvektora

V rámci bezpečnosti je konvektor vybavený tepelnou poistkou, ktorá zabezpečí automatické vypnutie pri prehriatí, detskou poistkou (automatické blokovanie tlačidiel displeja) a funkciou protimrazovej ochrany, ktorej aktiváciou konvektor chráni miestnosť pred zamrznutím. Stupeň ochrany IP24 umožňuje bezpečné použitie konvektora aj v kúpeľni.

Elektronika konvektora si po prerušení napájania alebo zmene taríf zapamätá nastavenú teplotu, funkcie a nastavenia týždenného programu a konvektor sa automaticky zapne do zvoleného programu.
Vlastnosti:

    Výkon: 2000 W
    Moderný dizajn, predný panel z plochého tvrdeného skla
    LED displej, dotykový ovládací panel
    WIFI ovládanie pomocou aplikácie
    Kompatibilný s Amazon Alexa a Google Assistant
    Týždenný program s nastavením na každý deň
    Presný elektronický termostat
    Senzor otvoreného okna
    Rýchly ohrev vzduchu
    Automatické stmievanie LED displeja
    Nočný režim - vypnutie displeja (cez aplikáciu)
    Detská poistka
    Nastavenie teploty v rozsahu 15 - 50 ° C
    Bezpečnostná poistka proti prehriatiu
    Protimrazová ochrana + 5°C
    Jednoduché ovládanie
    Krytie IP 24
    Tichá prevádzka
    Napájací kábel s koncovkou: 1,5 m


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: radiátory