• Kotol IMMERGAS Victrix 20X TT ErP ÚK kondenz.s mož.prip. zásob. DOPREDAJ

Kotol IMMERGAS Victrix 20X TT ErP ÚK kondenz.s mož.prip. zásob. DOPREDAJ

  • Výrobcovia Immergas
  • Kód produktu: 3.025640
  • Dostupnosť: 1
  • 1 109,56€

  • Bez DPH: 924,63€

Závesný kondenzačný kotol len na kúrenie s možnosťou pripojenia zásobníka TÚV.
Kotol VICTRIX 20 X TT ErP je symbolom osláv 50teho výročia založenia spoločnosti Immergas. Odštartoval novú generáciu výroby kondenzačných kotlov určených do nových inštalácií i na výmenu už v existujúcich systémoch.
Je vytvorený podľa posledných Európskych smerníc o ochrane spotreby energie, pričom kladie veľký dôraz na významom kondenzačnej technológie, ktorý dosahuje maximálny efekt vykurovania i ohrevu TÚV.  Písmená TT znamenajú „Top Tech“ – najvyspelejšia technológia.
VICTRIX 20 X TT ErP poskytuje vo výrobnom nastavení funkciu pre vykurovanie, ale môžete ho kombinovať so samostatným zásobníkom TÚV, voliteľného objemu 80 – 200 litrov. 3-cestný ventil s motorom je už štandardne zabudovaný vo verzii kotla X TT.
Elektronické riadenie vzduch/plyn optimálna spotreba a ohľaduplnosť k životnému prostrediu – spaľovací proces je priebežne kontrolovaný a optimalizovaný použitím nového elektronického modulu s novým plynovým ventilom a multifunkčnou elektródou.
Široký rozsah modulácie od 15% do 100% umožňuje znížiť prevádzkové náklady, udržaním vysokej efektivity aj v čase nízkych energetických potrieb (prechodné obdobia, ktoré tvoria väčšinu vykurovacieho obdobia.
Nový kondenzačný modul – konštrukcia výmenníka je charakteristická veľkými priechodmi vody pre dostatočný prietok aj v starých objemných systémoch. Výmenník je vďaka použitiu špeciálnej zliatin a veľkej hrúbky stien obzvlášť odolný voči korózii a tiež významne menej rizikový na upchávanie nečistotami zo systému. Voda cirkuluje v stúpajúcom vodnom okruhu výmenníka proti smeru plameňa a prúdu horúcich spalín. Husto umiestnené výstupky a rebrovanie zvyšujú povrch výmeny tepla, čím je dosiahnutý vysoký výkon.    

Vďaka nízkym emisiám kysličníka uhoľnatého (CO) a kysličníkov dusíka (NOx), sú kotly VICTRIX 20 X TT ErP zaradené do skupiny 5, ako veľmi ohľaduplné k životnému prostrediu podľa Európskych noriem UNI EN 297 a UNI EN 483.
Kotol VICTRIX 20 X TT ErP vyhovuje podmienkam ErP.


Parametre
Energetická trieda A
Minimálny výkon: 3,0kW
Výkon zariadenia v kW 20,5kW

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: kúrenie