• Kotol IMMERGAS Victrix EXA 24X ErP ÚK kondenz.s mož.prip.zásob.

Kotol IMMERGAS Victrix EXA 24X ErP ÚK kondenz.s mož.prip.zásob.

  • Výrobcovia Baxi
  • Kód produktu: 3.025780
  • Dostupnosť: 1-3 dni
  • 1 368,00€

  • Bez DPH: 1 140,00€

Závesný kondenzačný kotol len na kúrenie, s možnosťou pripojenia samostatného zásobníka TÚV.
VICTRIX EXA 24 X ErP je ideálny aj vtedy, keď je požiadavka na teplú úžitkovú vodu. S vhodným voliteľným príslušenstvom môže byť kotol pripojený na samostatný zásobník TÚV a s Immergas solárnymi systémami. Ovládací panel je vybavený podsvieteným displejom a tradičnými otočnými ovládačmi. Funkcie natavenia sú jednoduché a intuitívne.  LCD display umožňuje rýchle a ľahké nastavenie parametrov kotla. Kotol VICTRIX EXA 24 X ErP je vyvinutý špeciálne pre nízkoenergetické stavby s minimálnymi nárokmi na tepelnú energiu.

Charakteristické vlastnosti: kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, vysoká účinnosť a nízke emisie vďaka kondenzačnej technológii, optimálna regulácia výkonu vďaka termoregulačnému príslušenstvu CAR V2 a vonkajšej sonde, ovládací panel s podsvieteným displejom, elektronický riadiaci modul riadený mikroprocesorom, elektronické zapaľovanie a modulácia, voliteľná pripojovacia sada kotla.

Široký modulovaný výkon od 20% do 100%, optimalizuje tepelný výkon v domácnostiach, čím šetrí energiu a finančné prostriedky domácnosti.

Vďaka nízkym emisiám kysličníka uhoľnatého (CO) a kysličníkov dusíka (NOx), sú kotly VICTRIX EXA 24 X ErP zaradené do skupiny 5, ako veľmi ohľaduplné k životnému prostrediu podľa Európskych noriem UNI EN 297 a UNI EN 483.

Kotol VICTRIX EXA 24 X ErP vyhovuje podmienkam ErP.


Parametre
Energetická trieda A
Minimálny výkon: 5,5kW
Výkon zariadenia v kW 23,7kW

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: kúrenie