• Kotol IMMERGAS VICTRIX TERA 28 prietokový 4,3-28kW

Kotol IMMERGAS VICTRIX TERA 28 prietokový 4,3-28kW

  • Výrobcovia Immergas
  • Kód produktu: 3.027370
  • Dostupnosť: 1-3 dni
  • 1 242,00€

  • Bez DPH: 1 035,00€

Závesný kondenzačný kotol s prietokovým ohrevom TÚV.

VICTRIX Tera 28 je kombinovaný kotol s prietokovým ohrevom TÚV, ktorý poskytuje nominálny výkon 24 kW v režime vykurovania a výkon až 28 kW v režime prípravy teplej úžitkovej vody. Takto je zabezpečený vysoký komfort dodávky teplej úžitkovej vody pre potreby domácnosti. Najvýraznejšou zmenou a prelomovou inováciou je nová konštrukcia antikorového kondenzačného výmenníka s jednoprstencovou špirálou, významne znižujúcej možnosť jej upchatia, zjednodušujúca údržbu a čistenie, čím sa zachováva efektivita kotla.

Charakteristické vlastnosti: kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, vysoká účinnosť a nízke emisie vďaka kondenzačnej technológii, optimálna regulácia výkonu vďaka termoregulačnému príslušenstvu CAR V2 a vonkajšej sonde, ovládací panel s podsvieteným displejom, elektronicky riadiaci modul riadený mikroprocesorom, elektronické zapaľovanie a modulácia voliteľná pripojovacia sada kotla.

Vďaka nízkym emisiám kysličníka uhoľnatého (CO) a kysličníkov dusíka (NOx), sú kotly VICTRIX Tera 28 zaradené do  skupiny 5, ako veľmi ohľaduplné k životnému prostrediu podľa Európskych noriem UNI EN 297 a UNI EN 43.

Kotol VICTRIX Tera 28 vyhovuje podmienkam ErP a ELD.


Parametre
Energetická trieda A
Energetická trieda TUV A
Minimálny výkon: 4,3kW
Výkon zariadenia v kW 24kW
Výkon TUV v kW 28kW

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: kúrenie