• Batéria drezová so sprškou REMER Giga four

Batéria drezová so sprškou REMER Giga four

  • Výrobcovia Samtek
  • Kód produktu: G474 Samtek
  • Dostupnosť: 1
  • 98,36€

  • Bez DPH: 81,97€

   
Výrobky renomovaného talianského výrobcu Remer sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťo a dlhou životnosťou. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje bezporuchovú prevádzku. Výborný pomer cena/kvalita a dlhá záručná doba. Výrobca zaručuje bezproblémový servis v prípade poruchy.

Séria Giga Four od firmy Remer má kvalitné masívne telo pokryté vysokoodolnou lesklou chrómovou porvchovou úpravou. Elegantný moderný dizajn výrobkoch Remer je vhodným dizajnovým prvkom do každej kuchyne alebo kúpeľne.

Vybavenie a výhody : vyrobená z kvalitnej ocele štýlová chrómová povrchová úprava zaručuje dlhú životnosť a ochranu proti korózii kvalitné tesnenia zaručujú bezporuchovú a úspornú prevádzku perlátor pre smerovanie toku vody presné ovládanie pákou zaručuje plynulé zmiešavanie vody výtokové ramienko zakončené unikátnou výsuvnou sprchou pre maximálnu flexibilitu otočné telo batérie o 360 stupňov jednootvorové prevedenie kartuša a priemere 40mm so zvýšením prietokom výrobky Remer sú certifikované podľa platných noriem EU a sú nositeľom známky najvyššej kvality na telo batérie a porvchovú úpravu poskytujeme záruku 5 rokov

Technické parametre :

    použitie : drez/umývadlo
    typ : stojánková
    ovládanie : pákou
    inštalácia : na umývadlo
    pripojenie vody : flexihadica
    celková výška : 200 mm
    minimálna dlžka : 270 mm
    priemer : 58 mm
    barva : lesklý chróm
    výrobca : Remer

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie