• Čerpadlo cirkulačné GRUNDFOS UP 15-14 BA PM 80 230V

Čerpadlo cirkulačné GRUNDFOS UP 15-14 BA PM 80 230V

  • Výrobcovia Grundfoss
  • Kód produktu: 97916757
  • Dostupnosť: 1-3 dni
  • 211,04€

  • Bez DPH: 175,87€

Comfort PM Inteligentný spôsob cirkulácie teplej vody

Rad cirkulačných čerpadiel Grundfos COMFORT PM udáva nový štandard energeticky účinnej cirkulácie teplej vody v rodinných domoch. Vďaka motoru s permanentným magnetom s nízkou hlučnosťou je energetická spotreba čerpadla znížená až na 5-8 W – a to v súčinnosti s prvotriednou funkciou AUTOADAPT , ktorá zabezpečí, že čerpadlo beží len vtedy, keď je to potrebné a obmedzí tak plytvanie s teplom a energiou. Výsledkom je maximálne pohodlie s minimálnou spotrebou vody, tepla a elektriny.
Prevádzkové režimy:

Režim AUTOADAPT
Čerpadlo COMFORT sa učí intervaly potreby teplej vody v domácnosti a automaticky sa im prispôsobuje, aby zabezpečilo čo najvyšší komfort a najväčšie úspory energie na trhu.

Režim regulácie teploty
Teplota vody sa udržiava vo vypočítanom rozsahu jednotlivého systému, čím sa zabezpečí, že čerpadlo beží len v prípade potreby, aby sa šetrila energia.

100% režim
Čerpadlo beží nepretržite pri najvyššej rýchlosti.

Ľahká inštalácia
Kompaktná konštrukcia uľahčuje inštaláciu v stiesnených priestoroch a podobne zástrčka ALPHA umožňuje ľahké pripojenie bez otvorenia pripojovacej skrine.

Minimalizuje plytvanie vodou
Každý rok typická 3-členná rodina žijúca v domácnosti s bežným jednopotrubným systémom rozvodu vody vyleje do kanalizácie zbytočne až 16,000 l čistej vody pri čakaní na to, kedy začne tiecť teplá voda. Čerpadlo COMFORT PM dodáva teplú vodu okamžite, účinne tak eliminuje nákladné – a nepríjemné – čakanie, ktoré v priemere trvá až 60 sekúnd – alebo inými slovami predstavuje 0,15 litrov vyplytvanej vody za sekundu. Výhody čerpadla COMFORT PM sú viditeľné: nižšie náklady, zvýšený komfort a prínos pre životné prostredie vyplývajúci zo zníženej spotreby vody.

    Technické údaje:

    Prietok: Qmax: 0,7 m³/h
    Dopravná výška: Hmax: 1,2 m
    Teplota čerpanej kvapaliny: 2°C-95°C
    Výkon: 5-8 W

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: čerpadlá