• Čerpadlo povrchové záhradné AL-KO JET 3000 Inox

Čerpadlo povrchové záhradné AL-KO JET 3000 Inox

  • Výrobcovia AL-KO
  • Kód produktu: 36420 Aquacentrum
  • Dostupnosť: 1-3 dni
  • 110,70€

  • Bez DPH: 92,25€

Popis produktu : CA ZAHR.JET 3000 Inox

Popis Záhradné čerpadlo AL-KO Jet 3000 Inox Classic Silné, spoľahlivé a energeticky úsporné.Jednoduché uvedenie do prevádzky.Mobilné a kompaktné.Hlava čerpadla z nerezu. TECHNICKÉ ÚDAJE Výkon ( W ): 650 Max. sacia výška: 8 m Max. výtlačná výška: 35 m Max. dopravované množstvo: 3.100 lit/h Hnacie ústrojenstvo: 1-stupňové Priemer sacieho potrubia: G 1" (33,3 mm) Hmotnosť: 6,3 kg

Záhradné čerpadlo AL-KO Jet 3000 Inox Classic ponúka dobrý pomer ceny a výkonu pre mobilné zavlažovanie. Pri menovitom výkone 650 W a maximálnom dopravovanom množstve do 3 100 l/h sa dobre hodí na použitie v dome a v záhrade.
Teleso čerpadla z plastu zosilneného sklenými vláknami a hlava čerpadla z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele Inox robia zo záhradného čerpadla AL-KO Jet 3000 Classic záhradný stroj s mimoriadne dlhou životnosťou. Čerpadlo je nielenže nezničiteľné a bezúdržbové, ale je navyše vybavené motorom chráneným proti preťaženiu – o starosť menej pre užívateľa.
Záhradné čerpadlo je ideálne na pripojenie na záhradnú hadicu alebo postrekovač, podľa toho, na aký účel je potrebné. Vďaka nosnému držadlu je navyše vhodné aj na mobilné využitie. Okrem toho záhradné čerpadlo AL-KO so svojím 1-stupňovým hnacím ústrojenstvom pracuje mimoriadne potichu.
Upozornenie: záhradné čerpadlo nie je vhodné pre pitnú vodu, ale iba pre úžitkovú vodu a vodu s obsahom chlóru (vodu z plaveckého bazéna) s teplotou do 35 °C. Rovnako nie je vhodné na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami alebo vo vode obsahujúcej piesok

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: čerpadlá